Łóżko rehabilitacyjne VERMEIREN – cechy produktu

Opublikowane przez
Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne – inaczej zwane szpitalnymi – to czasem nieodłączny element domu, a z pewnością konieczny element szpitala. Bardzo pomaga w codziennej opiece nad osobą chorą, albo osobą po wypadku. Przydaje się wszędzie tam, gdzie pacjent przez dłuższy czas jest obłożnie chory. W związku z tym nie może poruszać się w tradycyjny sposób – stąd konieczność na przykład posiadania regulowanych elementów w podobnym łóżku, dzięki którym pacjent może zostać ustawiony w pozycji siedzącej na przykład do jedzenia. Łóżko rehabilitacyjne VERMEIREN posiada szereg zalet, które czynią z niego bardzo polecany produkt. O jakie dokładnie cechy chodzi? Łóżka rehabilitacyjne – inaczej zwane szpitalnymi – to czasem nieodłączny element domu, a z pewnością konieczny element szpitala. Bardzo pomaga w codziennej opiece nad osobą chorą, albo osobą po wypadku. Przydaje się wszędzie tam, gdzie pacjent przez dłuższy czas jest obłożnie chory. W związku z tym nie może poruszać się w tradycyjny sposób – stąd konieczność na przykład posiadania regulowanych elementów w podobnym łóżku, dzięki którym pacjent może zostać ustawiony w pozycji siedzącej na przykład do jedzenia. Łóżko rehabilitacyjne VERMEIREN posiada szereg zalet, które czynią z niego bardzo polecany produkt. O jakie dokładnie cechy chodzi?

VERMEIREN – firma z doświadczeniem 

W produkcji sprzętów służących rehabilitacji, chorym i niepełnosprawnym ważna jest przede wszystkim wrażliwość oraz wiedza. Dzięki temu można przewidzieć jakie problemy napotkają na swojej drodze chorzy i ich opiekunowie oraz wymyślić jak owe problemy rozwiązać. VERMEIREN to producent wózków inwalidzkich, które produkuje od kilkudziesięciu lat, jednak w skład asortymentu firmy wchodzą również i inne sprzęty – jak łóżko rehabilitacyjne. Podobne sprzęty zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom. Są również wygodne w obsłudze dla osób, które się nimi zajmują. A ponieważ zniosą nawet duże obciążenie (nawet około 170 kilogramów lub więcej), także osoby otyłe mogą z nich bez lęku korzystać.
Łóżko rehabilitacyjne – opis modelu

Prezentowane łóżko rehabilitacyjne to sprzęt z regulowanymi elementami, które sprzyjają wygodnemu ustawieniu. Istnieje możliwość zmiany poziomu leżenia, kąta nachylenia zagłówka oraz podnóżka. Do tego dochodzą solidne barierki i wyciąg, który jest częścią zestawu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *